GEMA - rzetelne wykonawstwo geodezyjne

tel.: (+48) 662-378-953

NOWOCZESNA GEODEZJA i KARTOGRAFIA

Nowoczesna geodezja to nie tylko najnowsze technologie pomiarowe, sprzęt geodezyjny, zaawansowane rozwiązania techniczne wraz z oprogramowaniem, które stanowią o naszej bezkonkurencyjności.

To przede wszystkim nowatorskie podejście do zarządzania, organizacji firmy i samej pracy, na końcu której zawsze jest Klient. Zadowolony Klient.

Firma geodezyjna GEMA została założona w 2015 roku. W branży geodezyjnej i kartograficznej działamy od 1999 współpracując z różnymi firmami geodezyjnymi, projektowymi oraz osobami prywatnymi.

Posiadamy uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii nadane przez Głównego Geodetę Kraju w zakresie 2 o numerze 22376, w zakresie 1, 2 o numerze 17563 oraz w zakresie 1 o numerze 22195. Dodatkowo posiadamy wsparcie techniczne GeoMax z zakresu TPS, GNSS, HDS

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej klasy mającym niezbędne certyfikaty. Ofertę usług kierujemy do klienta prywatnego jak również do obsługi firm. Naszą pracę cechuje rzetelność, profesjonalizm, szybkość i uczciwość wobec klienta poparte doświadczeniem przy wykonywaniu zawodu geodety.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.